15:23, 09 Грудня 2019

Майже на 70 тисяч гривень оштрафували Волинську облспоживспілку

За зловживання монопольним становищем на Волинську обласну спілку споживчих товариств наклали штраф у розмірі 68 тисяч гривень.

Про це інформують на сайті Волинського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

Волинське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України (надалі – Відділення) за результатами розгляду заяви, встановило у діях Волинської обласної спілки споживчих товариств (надалі – Відповідач) зловживання монопольним становищем.

“За результатами розгляду справи Відділенням довели, що дії Відповідача зі встановлення для Підприємців у Договорах оренди, датованих 01.01.2019, зобов’язальних умов щодо безальтернативного укладення  цивільно-правових угод на послуги зовнішньої охорони об’єктів підприємницької діяльності  із  конкретно визначеним суб’єктом охоронної діяльності (охоронним підприємством, яке здійснює охорону майна Відповідача), є порушенням, у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку комплексних послуг з надання місць для торгівлі продовольчими і непродовольчими товарами на ринках в межах м. Луцьк та прилеглої території (с. Рованці, Луцький район), шляхом встановлення таких умов реалізації товарів (послуг), які було б неможливо встановити за умов існування значної конкуренції на ринку”, –йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: