19:20, 07 Вересня 2021

Майно, яке перебуває на балансі ТОВ «Володимир-Волинське АТП 10762», виставили на приватизаційний аукціон

Управління забезпечення реалізації повноважень у Волинській області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях запланувало  на вересень проведення аукціону з продажу державного майна, яке у процесі приватизації не увійшло до статутного капіталу ВАТ «Володимир-Волинське АТП 10762» і перебуває на балансі його правонаступника ТОВ «Володимир-Волинське АТП 10762».

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Зокрема, 23 вересня відбудеться онлайн-аукціон  з продажу об’єкта малої приватизації окремого майна – групи інвентарних об’єктів у складі: автолавка (80 шт.); дегазаційний комплект (2 шт.); ІДК (6 шт.); індивідуальний пакет (50 шт.); комплект ІДК (6 шт.); костюм Л1 (3 шт.); ноші санітарні (3 шт.); протигаз (217 шт.); респіратор (89 шт.); стовпчики сигнальні (10 шт.); санітарні сумки (4 шт.), за адресою: Волинська обл., м. Володимир-Волинський, вул. Ковельська, 239.

Стартова ціна – 11 079 гривень без ПДВ.

Нагадаємо, що в Україні триває процес приватизації державного і комунального майна. Наразі на Волині на онлайн-аукціони виставляються об’єкти малої приватизації.

До слова, як повідомляється на сайті Фонду державного майна України, мала приватизація відбувається виключно через електронну систему ProZorro.Продажі. До об’єктів малої приватизації належать підприємства та майно, вартість яких не перевищує 250 млн. грн. Приватизація проводиться публічно, домовленості за закритими дверима виключені. Адже продаж через Prozorro.Продажі не дає можливості обмежити доступ до торгів або створити штучні умови. Таким чином, мала приватизація обмежила простір для корупції та відкрила нові можливості для бізнесу – можна вільно та прозоро купити щось у держави.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: