09:13, 17 листопада 2021

Магазини на Ковельщині перевіряли на дотримання карантинних вимог

16 листопада робоча група контролю за дотриманням карантинних вимог у складі представників районної державної адміністрації, здійснила чергові моніторингові обстеження суб’єктів господарювання різних форм власності у Ковельській та Поворській територіальних громадах щодо дотримання протиепідемічних вимог, регламентованих постановами Головного державного санітарного  лікаря України, щодо профілактики поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської РДА.

В ході обстеження закладів торгівлі та громадського харчування заступники голови райдержадміністрації Роман Кульцман та Дмитро Красносельський проводили роз’яснювальну роботу та надавали рекомендації щодо сумлінного виконання протиепідемічних вимог.

Суб’єктів підприємницької діяльності проінформували про встановлення на території області з 8 листопада «червоного» рівня епідемічної небезпеки та дотримання ними обмежувальних протиепідемічних заходів, встановлених для «червоного» рівня епідемічної небезпеки, адже саме вони мають забезпечити для своїх працівників та відвідувачів безпечні умови перебування у цих приміщеннях.

Також під час моніторингу представники робочої групи зауважили, що у закладах торгівлі, а саме мінімаркеті «Каштан», магазинах «Продукти», «ЧистоShop» дотримуються протиепідемічних вимог, встановлених для усіх рівнів епіднебезпеки. У закладах наявні антисептики, систематично проводиться санітарна обробка поверхонь з дезінфікуючими засобами, температурний скринінг персоналу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: