00:46, 19 Квітня 2019

Любов, гроші та агітація: у Луцьку обрали «Містера СНУ 2019». ФОТО

Передвиборча агітація, ні не за кандидатів у Президенти, а за рідний факультет, пристрасні танці та багато жартів – у Луцьку обрали «Містера СНУ 2019».

Конкурс відбувся сьогодні, 18  квітня, у драмтеатрі імені Т. Г. Шевченка.

Хлопці розповідали про себе, брали участь у інтелектуальному конкурсі, який минув у доволі жартівливій формі – містерам ставили питання, вмикаючи уривок пісні, а хлопці намагалися знайти дотепну відповідь, а ще конкурс талантів та промо-ролики свого факультету, де студенти розповідали, чому потрібно вступити саме на їхній факультет. Кожен ролик був, наче справжнє короткометражне кіно, де вони показали всі переваги життя на своєму факультеті.

Особливо творчо хлопці підійшли до конкурсу талантів. Тут був і справжній фільм про любов та гроші, і пристрасне танго, і щемлива до болю пісня про війну.

Наприкінці заходу глядачі обрали «Містера глядацьких симпатій». Ним став Артем Місюра факультет культури та мистецтв, який вважає, що мистецтво не має рамок.

«Віце-містером СНУ» став Олександр Лях з біологічного факультету. Хлопець працює барменом і вважає ідеальними інгредієнтами для коктейлю нові знайомства та гарно проведений час.

І «Містером СНУ 2019» став Владислав Почебула з факультету філології та журналістики. Хлопець відомий серед студентів зачитуванням нетішинського репу. У майбутньому Владислав планує розвивати свою креативну індустрію.

Заступник директора департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради Катерина Шкльода сказала, що хлопці уже містери, уже найкращі на своєму факультеті:

«Надзвичайно постаралися, і мені сьогодні дуже важко було насправді. Ви всі дуже молодці. І участь у таких шоу стверджує вас, як людей, як особистостей. Я впевнена, що кожен із Вас візьме звідси той досвід, який би ви не взяли із будь-якого іншого заходу. Рада вітати вас усіх», – зазначила вона.

Після оголошення переможця всі присутні заполонили сцену, аби привітати переможця та зробити із ним фото.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: