20:57, 19 Лютого 2019

Любителів мандрувати запрошують на пішу прогулянку

Лучан та гостей міста запрошують до участі в одноденній пішій прогулянці «Стежиною Весни».

Про це повідомляє КНПП «Цуманська пуща» на своїй сторінці у «Фейсбук».

Учасники відвідають цікаві природні-комплекси: старі дубово-соснові деревостани, вільшняки, заболочені ділянки з інженерними витворами бобрів, стави в урочищі Богуславка.

Піший маршрут розпочнеться з огляду Музею Волинського лісу в урочищі Лопатень, далі мандрівка пройде дорогою-насипом, по якій ще в XX cт. проходила гілка вузькоколійної залізниці. Завершиться маршрут оглядом богуславських ставків, поряд з якими до 1914 року знаходився склозавод-гута князів Радзивіллів. Біля ставків буде можливість пофотографуватися на фоні дуплястих дубів-велетнів.

На завершення спілкування біля вогнища на рекреаційному пункті, і зігрівання приготованим на вогні гарячим какао.

Територія мандрівки проходитиме місциною, де в 1915-1916 роках тривалий час проходила лінія фронту в Першу світову, про що свідчать залишки окопів і траншей серед лісових масивів.

Протяжність маршруту приблизно – 13-15 км. Повернення в Луцьк орієнтовно о 20:00.

Проведення заходу передбачає транспортні витрати на оренду мікроавтобуса (орієнтовно 130-150 грн). Вартість проїзду буде розподілена між учасниками, в залежності від кількості зареєстрованих людей.

УВАГА! Обмеження кількості учасників – не більше 16 осіб. Вікове обмеження – учаснику має виповнитися 18 років на момент проведення! Будуть відібрані перші 16 учасників, що зголосяться.

Реєстрація учасників за Google формою тут: https://goo.gl/forms/fXaMDWho2voQWw8l1.

Час та місце збору групи: 3 березня, біля драмтеатру м. Луцька (час може бути скоригований, прохання стежити за інформацією в події або звертатись за телефоном).

Телефон для довідок 050 378 24 99, Павло Савчук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: