19:52, 09 Квітня 2019

Луцький ЦНАП першим в Україні запровадив видачу «Сервісних карток». ФОТО

У ЦНАПі Луцька не лише словом, але й ділом дбають про своїх постійних клієнтів. Так тут, вперше в Україні в закладах такого штибу, подбали про видачу «Сервісних карток».

Про це інформує консультант з комунікацій Асоціації міст України, Волинське РВ АМУ Тамара Зубенко.

Однією з перших її, як очільниця оргаізації-партнера ЦНАПу отримала в.о. виконавчого директора Волинського РВ Асоціації міст України Мар’яна Конончук.

Про те, кому видають «Сервісні картки» і яка від них користь, Тамарі Зубенко, консультанту з комунікацій проекту «ПУЛЬС», що його АМУ втілює за підтримки USAID, розповіла Тетяна Книш, перший заступник директора Департаменту ЦНАП.

«Сервісна картка» – це бонус на позачергове обслуговування протягом півроку, від нашого Центру тим людям, які неодноразово обирали його для отримання послуг, організацій-партнерів, маломобільних клієнтів чи тих, які одномоментно замовляють кілька послуг, для молодят, що обрали послугу «Шлюб за добу», тих, хто не полінувався написати свій відгук у соцмережах про роботу ЦНАПу та інших. Така картка була у нас і раніше: роздрукована на папері та заламінована, а тепер вона має, так би мовити, цивілізований вигляд, – каже пані Книш. – Нині таких карток випустили лише 100. Приємно, що однією з перших пластикову «Сервісну картку» отримала очільниця регіонального відділення Асоціації міст України, адже Луцьк уже багато років – громада-член АМУ, а регіональне відділення Асоціації наші партнери.

До речі, нещодавно у приміщенні ЦНАП Луцька Волинське регіональне відділення Асоціації міст України організувало і провело для представників органів місцевого самоврядування області практикуму із застосування законодавства на тему: «Надання адміністративних послуг на місцевому рівні, шляхи підвищення їх якості».

Захід відбувся в межах проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України (АМУ) за підтримки USAID.

Головним модератором практикуму виступила Лариса Карп’як, директор департаменту «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку» Луцької міської ради, експерт з питань надання адмінпослуг, член правління Всеукраїнської Асоціації центрів надання адміністративних послуг.  Повчитися у фахівця такого рівня – чудова нагода, адже Луцький ЦНАП заслужено вважають одним із кращих в Україні.

Втім, як бачимо, досконалості немає меж, а свідчення цьому – проект лояльності ЦНАП до своїх постійних клієнтів «Сервісна картка».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: