19:27, 20 Квітня 2019

Луцький прикордонний загін здобув друге місце на чемпіонаті зі спортивного орієнтування. ФОТО

На базі Луцького прикордонного загону проходив чемпіонат Державної прикордонної служби України зі спортивного орієнтування.

Про це інформує державна прикордонна служба.

25 команд та понад 100 прикордонників із усієї України змагались за звання найкращих у цьому виді спорту. Упродовж двох днів учасники команд – представники прикордонних загонів, регіональних управлінь та частин центрального підпорядкування взяли участь в індивідуальних змаганнях та командній естафеті.

За умовами змагань прикордонники за допомогою карти та компаса мали як найшвидше знайти задані контрольні пункти на місцевості. Важливо було не збитися в лісі з дороги і пройти першим. Перемагав той, хто знаходив найкоротший шлях.

За результатами змагань у командній естафеті перше місце здобула команда Луцького прикордонного загону, друге місце дісталось прикордонникам Чопського прикордонного загону, а третє місце вибороли представники Чернівецького прикордонного загону.

Серед регіональних управлінь Держприкордонслужби перше місце зайняли прикордонники Північного регіонального управління, друге – Західного, третє – Східного регіонального управління.

Такі змагання мають на меті перевірити й закріпити вміння прикордонників орієнтуватися на місцевості, що дуже важливо під час виконання завдань з охорони державного кордону. Зазначені навики стають у нагоді охоронцям держрубежу під час пошуку правопорушників та виявлення можливих місць переховування контрабандних товарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: