13:45, 07 Грудня 2018

Луцький навчально-реабілітаційний центр відсвяткував 15 років діяльності. ФОТО

Сьогодні, 7 грудня, комунальний заклад “Луцький навчально-реабілітаційний центр” відзначив визначну дату – 15 років діяльності. Луцький навчально-реабілітаційний центр – це школа для дітей з вадами психофізичного розвитку, що ставить собі за мету комплексну реабілітацію, соціальну адаптацію та інтеграцію дітей з вадами у суспільство.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

На свято завітали радник міського голови Ігор Поліщук, начальник управління освіти Зіновія Лещенко, працівники освіти, педагогічний колектив школи, учні та їх батьки. Вихованці реабілітаційного центру привітали гостей святковим виступом “Школа має талант”.

“Я хочу подякувати усім працівникам, хто дарує дітям частинку душі та тепло свого серця. Ваша робота має особливе значення, адже ці діти вимагають особливої уваги. Хочу подякувати також батькам за те, що у нас є діалог, розуміння та конструктивна співпраця. Минулого року ми вже відремонтували тут актовий зал. Ми плануємо проект бюджету на наступний рік, і у цьому проекті будуть передбачені кошти на капітальний ремонт гардеробу та санвузлів у Луцькому навчально-реабілітаційному центрі. Ми будемо покращувати цей заклад, він розвиватиметься і ми сподіваємося, що ці інновації підуть на користь навчальному процесу та діткам”, – звернувся до присутніх радник міського голови Ігор Поліщук і оголосив Подяку міського голови директору школи Лесі Волинець.

До вітального слова також долучилась Зіновія Лещенко та нагородила педагогів Луцького навчально-реабілітаційного центру Грамотами управління освіти Луцької міської ради.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: