20:51, 11 Грудня 2018

Луцьким школярам розповіли про Різдво в Німеччині. ФОТО

Луцькі старшокласники гімназії № 4 ім. Модеста Левицького відвідали тематичну зустріч «Різдво в Німеччині».

Про це повідомила головний методист Волинської обласної бібліотеки для юнацтва, координатор Пункту європейської інформації Оксана Романюк.

Зустріч відбулась 11 грудня у Пункті європейської інформації при обласній бібліотеці для юнацтва. На дітей там чекав представник Німецької служби академічних обмінів (DAAD) на Волині Андре Бьом.

Учні 8-Г та 10-В класів співали німецькі різдвяні колядки, брали участь у новорічних конкурсах, жваво обговорювали  відмінність новорічних свят, дізнавались про німецькі: день Святого Ніколауса, Різдво, календар Адвента, Новий Рік (Сильвестр).

«Оскільки, я ще з 1-го класу вивчаю німецьку мову і культуру, мені дуже сподобалась наша зустріч у бібліотеці. Поспілкуватися з носієм мови, поспівати, взяти участь у зимових конкурсах, спробувати справжній німецький різдвяний пиріг та отримати багато нових вражень – це те, що я хотіла та отримала на цьому заході», – поділилась старшокласниця Ілона Зимовіна.

«Я вже була у Німеччині і не один раз. Найбільше у різдвяний час. В Німеччині мене вразив різдвяний ярмарок, який створює неймовірний святковий настрій. На сьогоднішньому заході мені було приємно пригадати те, що я знаю про свята у Німеччині та дізнатись багато нового», – розповіла учасниця заходу, школярка Катерина Озеруга.

Школярі подякували пану Андре Бьому за цікаві розповіді, презентації та різдвяні гостинці.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: