18:15, 01 Лютого 2018

Луцьким школярам нагадали про безпеку на льоду. ФОТО

1 лютого співробітники Управління ДСНС України у Волинській області провели профілактичне заняття з питань безпечної поведінки на льоду та в умовах низьких температур з читачами Волинської обласної бібліотеки для дітей – учнями 6-А і 6-Б класів загальноосвітньої школи № 17 міста Луцька. Захід відбувся у рамках реалізації проекту «Безпечне дитинство».

Про це повідомляють на сайті рятувальників.

Зважаючи на нестабільну температуру повітря, коли крига є особливо хисткою та небезпечною, співробітники ДСНС пояснили школярам, що за таких умов перебування на льоду неприпустиме. Крім того, діти дізналися про правила безпечного пересування льодом, про те, що потрібно робити, коли провалився під кригу сам, та як допомогти у такій ситуації товаришеві. Школярі також узяли активну участь у вікторині «Небезпечний лід» та продемонстрували хороші знання з цієї проблематики.

Під час заняття озвучили й сумні статистичні дані та продемонстрували документальне відео роботи водолазів ДСНС на водоймах у зимовий період.

Крім того, рятувальники провели тренінг з надання першої допомоги при переохолодженні, а також розповіли про основні ознаки обморожень різних ступенів.

На завершення заняття школярі отримали друковані матеріали з роз’ясненням основних вимог безпеки у період низьких температур.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: