23:51, 12 Квітня 2019

Луцьких студентів ознайомили з новими формами роботи служби зайнятості. ФОТО

Луцькі студенти факультету бізнесу Луцького національного технічного університету з поглибленим вивченням напрямку управління персоналом 12 квітня відвідали Луцький міський центр зайнятості.

Про це повідомляє Луцький міський центр зайнятості.

Робота із студентами триває з першого курсу навчання. Особливістю зустрічі стало чергове відвідування центру зайнятості молоді як майбутніх випускників та фахівців кадрових служб.

Привітали студентів та ознайомлювали з новими формами роботи служби зайнятості Наталія Балакіна, начальник відділу організації профорієнтації Волинського обласного центру зайнятості, Олена Шишова, директор Луцького  міський центр зайнятості.

Студентам наголосили про проходження практики у роботодавця для отримання першого практичного досвіду роботи, використанні інноваційних сервісів служби зайнятості для презентації себе на ринку праці.

Корисною для студентів стала інформація про роботу відділу рекрутингу.  Випускники дізнались про функції відділу, розглянули конкретні приклади вакансій із детальними характеристиками до працівника.

Особлива увага студентів була акцентована на умінні написання резюме, проходженні  співбесіди з роботодавцем, здобутті додаткових знань на масових відкритих онлайн-курсах «Prometheus».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: