20:18, 29 Січня 2019

Луцьких школярів навчали обирати професію. ФОТО

Після зимових канікул школярі з новими силами приступили до навчання. Фахівці Луцького міського центру зайнятості 29 січня 2019 року завітали до учнів 9-х класів Луцької загальноосвітньої школи № 25 в рамках профорієнтаційного квесту «Твій вибір».

Про це повідомляє прес-служба Луцького міського центру зайнятості.

Як знайти головну справу свого життя, щоб приносити найбільшу користь людям. Як відчувати себе потрібним, повноцінним і задоволеним своєю працею? Як розібратися в розмаїтті професій, уникнути помилок і розчарувань при виборі майбутньої трудової діяльності? Універсальних рецептів немає. При виборі професії потрібно використовувати формулу правильного вибору професії, яка має три складові: „ХОЧУ – МОЖУ – ПОТРІБНО”:

„ХОЧУ”  – це те, що цікавить у професії;

„МОЖУ” – це здібності, можливості, стан здоров’я, потрібні для обраної професії;

„ПОТРІБНО” – попит на обрану професію в регіоні.

Школярі дізнались, що професії висувають певні вимоги до людини. Одні  – вимагають фізичної сили і спритності, інші – переважно інтелектуальних здібностей і акуратності, ще інші – комунікабельності і стриманості.

Для проходження тестування на професію та визначення схильностей до того чи іншого виду діяльності дев’ятикласників запрошено на День відкритих дверей до Луцького міського центру зайнятості.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: