13:47, 27 Лютого 2018

Луцьких підприємців навчають працювати із публічними закупівлями

У конференц-залі департаменту ЦНАП розпочався навчальний тренінг-семінар “Публічні закупівлі без корупції”. Захід проводять у рамках проекту “Сприяння прозорості державних закупівель у Західній Україні”, який реалізують за фінансової підтримки американської компанії “NED”. Метою проведення семінару є здобуття практичних навичок у роботі із публічними закупівлями (тендерами) та системою електронних закупівель “ProZorro”.

Про це повідомили в Луцькраді.

Участь у семінарі взяли представники комунальних установ та організацій, місцеві підприємці, які ще не мають досвіду роботи із публічними закупівлями та системою “ProZorro”, а також ті, хто уже працює у цій системі. Семінар уже вчетверте відбувається у нашому місті протягом 2017-2018 років. Він викликав значну зацікавленість суб’єктів господарювання у висвітленні теми публічних закупівель. Протягом 2017 року навчання пройшли понад 100 підприємців. Адже “ProZorro” – це прогресивна система електронних закупівель, яку впровадили минулого року задля того, аби зробити витрачання коштів платників податків більш ефективним, знизити рівень корупції. Цю систему визнали однією з найкращих у світі.

На початку учасників семінару привітав заступник міського голови Олександр Рачков.

“Уже понад 100 осіб із числа підприємців пройшли навчання та отримали необхідні навички роботи з публічними закупівлями. Це свідчить про зацікавленість та ефективність використання здобутих знань під час ведення підприємницької діяльності”, – зазначив він, побажавши учасникам семінару цікавої зустрічі та результативного діалогу.

Модератор заходу – голова ГО Рівненський центр “Соціальне Партнерство” Святослав Клічук зазначив, що організація проводить контролюючу антикорупційну діяльність уже четвертий рік поспіль, їхні тренінги орієнтовані на початківців у роботі з публічними закупівлями.

Після короткого знайомства із учасниками семінару Святослав Клічук розповів про основні відмінності у проведенні процедур закупівель.

Про роботу у системі електронних закупівель “ProZorro” присутнім розповіла агент “ProZorro”, юрист Мирослава Примак. Вона показала, як правильно обирати електронний майданчик, як проводять оплату участі у тендері, розповіла про корисні пошукові сервіси у системі “ProZorro”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: