19:03, 01 Лютого 2018

Луцьких муніципалів підозрюють у зловживанні службовим становищем

Луцький міськрайонний суд дозволив здійснити позапланову виїзну ревізію фінансово-господарської діяльності департаменту муніципальної варти Луцької міської ради.

Про це йдеться в ухвалі міськрайонного суду від 15 січня.

Старший слідчий Луцького ВП ГУНП у Волинській області звернувся до суду з клопотанням надати дозвіл на позапланову виїзну ревізію фінансово-господарської діяльності департаменту муніципальної варти Луцької міської ради.

“У ході досудового розслідування встановили, що муніципали, зловживаючи службовим становищем, з метою власного збагачення, вносять завідомо неправдиві відомості до бухгалтерських документів, щодо здачі на металобрухт демонтованих на території міста Луцька тимчасових споруд (гаражі, павільйони, торгівельні обєкти), які фактично реалізовують фізичним особам за готівку, а отримані від реалізації кошти, замість перерахунку до Луцької міської ради, привласнюють”, – йдеться у тексті ухвали.

З метою повного, всебічного та неупередженого проведення досудового розслідування у цьому кримінальному провадженні, виникла необхідність у провести позапланову ревізію департаменту муніципальної варти Луцької міської ради.

Вислухавши учасників засідання, суддя Олег Ющук дав дозвіл на ревізію.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: