09:40, 31 Серпня 2018

Луцькі заклади освіти завершують підготовку до 1-го вересня. ФОТО

У Луцьку завершують підготовку шкіл та садочків міста до нового навчального року. Учора, 30 серпня, секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, радник міського голови Ігор Поліщук та начальник управління освіти Зіновія Лещенко завітали до кількох освітніх закладів, щоб проінспектувати рівень готовності до навчального року.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

Розпочали свій візит із гімназії № 4 імені Модеста Левицького. Тут, на місці, де колись був гардероб, відтепер обладнали сучасну учительську. Кабінет зроблений за принципом відкритого простору, відокремлений від коридору скляним перегородженням. Схожим чином обладнаний новий навчальний клас. Тут встановили нові парти, стільці, дошку. До школи за 2018 рік у завезли більше 100 німецьких парт, що відповідають вимогам “Нової української школи”.

Окрім цього, для дітей у гімназії № 4 встановили індивідуальні шафки. Провели комплексний ремонт та облаштування харчоблоку. У спортивному залі замінили вікна на енергоефективні.

Наступним оглянутим об’єктом стала гімназія № 18. Тут триває комплексний поточний ремонт актового залу, котрий планують завершити до 15 вересня. Встановлять нові глядацькі стільці.

“Протягом всього літнього періоду ми, фактично, об’їхали абсолютну більшість шкіл та садочків міста. Ми задоволені процесом підготовки. Із бюджету цього року було виділено рекордні суми, а разом із залученими коштами НЕФКО – це більше 60 млн грн. Дошкільна та загальна освіта – це наші діти, тому на цьому не можна економити”, – прокоментував ситуацію Ігор Поліщук.

У міжшкільному навчально-виробничому комбінаті були проведені роботи зі заміни дахового перекриття.

У навчально-виховному комплексі “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 – ліцей” завершили роботи із благоустрою прилеглої території, яка порадує учнів школи новою, ошатною бруківкою. Ведуть роботи і у сквері, що розташований поблизу: прокладено доріжки, встановлено освітлення, висаджено клумби. Попередньо, частково за бюджетні кошти, а частково – завдяки депутатському фонду та іншим залученим коштам, було встановлено нові вікна. Для дітей обладнали діючий тир.

У закладі дошкільної освіти № 1 дітки отримають новий харчоблок. У підвальному приміщенні проводять роботи із заміни водопровідних труб. 250 тис. грн виділили з міського бюджету на ремонт харчоблоку, 90 тис. грн — на ремонт труб.

“Я переконаний, що 1-го вересня усі заклади освіти почнуть працювати в штатному режимі, відповідно до поставлених завдань. Основні роботи завершили ще літом, і незважаючи на те, що сьогодні харчоблок цього закладу знаходиться ще на стадії завершення, я впевнений – у вересні садочок запрацює”, – зазначив Григорій Пустовіт.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: