16:36, 22 листопада 2018

Луцькі студенти пили каву з банкірами

З нагоди Міжнародного дня студента “ПриватБанк” вирішив зламати традиції офіційних привітань і влаштувати неформальне спілкування з молоддю. 20 листопада керівництво фінансової установи запросило на каву найактивніших студентів Луцького національного технічного університету.

Про це повідомляє прес-служба банку.

Нещодавно “ПриватБанк” увійшов до десятки найбільших роботодавців України. Тож луцьким студентам, які вивчають економіку і фінанси, вирішили показати банк із неформального боку – за чашкою кави з керівниками установи у регіонах.

Студентам Луцького національного технічного університету розповідали про технологічні “фішки” “ПриватБанку” та цікаві можливості для студентів. Так, керівник напрямку трудових ресурсів Північно-Західного регіонального управління “ПриватБанку” Антоніна Зарубайко закликала молодь проходити онлайн-практику у фінансовій установі.

“Це зручно, бо ви просто зі свого комп’ютера чи планшета вивчаєте все, що повинен знати працівник “ПриватБанку”, занурюєтеся у справжню роботу, а не прибираєте у шухлядах на “формальній” літній практиці. А ми своєю чергою маємо людей, вже готових до роботи у банку, яким не потрібно пояснювати елементарні речі”, – зазначила Антоніна Зарубайко.

До слова, саме прозорий кар’єрний ріст і можливості розвитку – одна з основних переваг роботи у “ПриватБанку”.

“Я прийшла на роботу у банк касиром. Тоді “ПриватБанк” тільки починався, створювалися всі програми і додатки і не було таких технологічних можливостей, як зараз. І це вдвічі приємно: бачити, як розвивається твоя компанія і рости у ній”, – поділилася керівник напрямку роздрібні продажі Вікторія Корнієнко.

Своїми рецептами успіху зі студентами ділився і директор Північно-Західного регіонального управління Юрій Войтенко.

“Головне – вірити в себе і свої сили. Немає нічого неможливого. Просто треба виходити із зони комфорту. Якщо відчуваєте, що на роботі у вас вже все стабільно, нічого не напружує, – це сигнал, що треба щось змінювати і рухатися далі”, – радив він.

Майже три години спілкування, солодощі – і студенти отримали корисні подарунки та селфі на пам’ять. А ще – впевненість, що по завершенню навчання їм будуть раді у “ПриватБанку”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: