18:50, 27 листопада 2018

Луцькі студенти долучилися до всеукраїнської акції проти насильства

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня проводять Всеукраїнську акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. 

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

Дати початку та завершення кампанії вибрали не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини.

Шістнадцятиденний період кампанії охоплює наступні важливі дати:

 – 25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок;

 – 1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом;

 – 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством;

 – 3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями;

 – 5 грудня – Міжнародний день волонтера;

 – 6 грудня – Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі;

 – 9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією;

 – 10 грудня – Міжнародний день прав людини.

26 листопада з метою підвищення обізнаності з питань попередження насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми спеціалісти управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з представником Луцького місцевого центру надання вторинної правової допомоги провели тренінгове заняття «Ми проти насильства та торгівлі людьми» для студентів Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна».

Під час заходу учасники дізнались, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини. Проблема дотримання прав людини є однією з найгостріших у суспільстві. Людям бракує елементарної обізнаності у сфері своїх прав, обов’язків та відповідальності в багатьох життєвих ситуаціях. Під час тренінгу студенти не лише дізналися про права і обов’язки, а й зрозуміли значущість таких важливих документів, як Загальна декларація прав людини, Декларація прав дитини та Конвенція про права дитини. Дізнались про те, як закони захищають і охороняють людей у сфері насильства в сім’ї та торгівлі людьми.

Також студенти отримали інформацію про поняття «торгівля людьми», стадії та основні ознаки торгівлі людьми. Дізналися, як убезпечити себе та рідних при працевлаштуванні. Основною метою інформаційної кампанії в рамках акції «16 днів проти насильства» є формування свідомості всіх верств населення  щодо нетерпимого ставлення до будь-яких проявів насильства.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: