21:55, 21 Березня 2019

Луцькі школярі зустрілися з молодою поетесою та журналістом. ФОТО

У Волинській обласній бібліотеці для дітей відбулася зустріч з письменницею Юлією Фінковською.

Про це інформує прес-служба Волинської обласної бібліотеки для дітей.

У рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання, який розпочався на Волині 20 березня, до Волинської обласної бібліотеки для дітей на Поетичну майстерню «Мелодії думок і слів» завітали учні 9-А класу гімназії № 4 ім. Модеста Левицького.

Невипадково, що 21 березня  у Всесвітній день поезії гостею книгозбірні була поетеса, член Національної спілки письменників України, журналіст Юлія Фінковська. Юлія хоча, ще дуже молода, але надзвичайно обдарована дівчина. Її дивовижний внутрішній світ сповнений яскравими барвами і життєвою мудрістю, а вірші знаходять відголос у людських серцях.

Гостя читала поезію, відповідала на численні запитання присутніх, розповіла красиву історію кохання своєї родини, яку згодом зобразила у віршах. Цікаво було дізнатися, що джерелом  її натхнення є Слово, що вона любить спостерігати за людьми і часто свої вірші називає іменами. Улюблені кольори – жовтий, бірюзовий, рожевий. Вона любить бавитись із кольорами у своїй поезії. Під час зустрічі запропонувала кольорову гру, в яку із захопленням поринули школярі.

Цього року Юлія Фінковська виграла грант на друк наступної збірки «Лиця ялиці», тому з нетерпінням чекаємо появи книги.

Всеукраїнський тиждень дитячого читання продовжується, він буде насичений різноманітними заходами: зустрічами з письменниками, презентаціями книг, літературними мандрівками, квестами, мистецькими годинами, вікторинами, майстер-класами, тощо.

Детальна інформація про заходи, які відбудуться протягом Всеукраїнського тижня дитячого читання у Волинській обласній бібліотеці для дітей висвітлена на сайті бібліотеки http://www.biblioteka.volyn.ua у розділі «Новини».

Контакти: Тетяна Занюк роб.757 961, 241261.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: