20:57, 02 Квітня 2019

Луцькі школярі познайомились із новими професіями у друкарні. ФОТО

В рамках реалізації проекту «Профі-кейс «Дивимось у майбутнє» для учнів Луцької ЗОШ №7 за сприянням Луцького міського центру зайнятості організовано економічну екскурсію на ПРАТ «Волинська обласна друкарня».

Про це інформує Луцький міський центр зайнятості.

Учасниками екскурсії, окрім школярів, стали і фахівці служби зайнятості та працівники Волинської обласної бібліотеки для дітей.

Начальник виробництва друкарні  Лілія Борсук ознайомила учнів з процесами друку газет, журналів, книг та іншої поліграфічної продукції. Учні відвідали відділення додрукарської підготовки, монтажне, друкарське, палітурно-брошурувальне та палітурне відділення.

Учасники екскурсії познайомились з професіями, які задіяні на підприємстві, поспілкувались з представниками таких професій: друкарі офсетного плоского друкування, дизайнери графічних робіт, механіки, менеджери із збуту та брошурувальники. Здобути ці професії можна у Львівській академії друкарства.

Відвідавши підприємство учні дізнались, що ПРАТ «Волинська обласна друкарня» – це видавничо-поліграфічний комплекс, який складається з друкарні, видавництва і мережі роздрібної торгівлі. І, можливо, хтось з школярів, познайомившись з поліграфією, вирішить реалізувати себе в цій сфері.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: