20:53, 03 Квітня 2018

Луцькі школярі під час квесту шукали цікаві місця. ФОТО

31 березня провідний професіонал комунального закладу “Луцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Володимир Наумук, організував та провів традиційний квест «Пізнай своє місто».

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

Мета цього заходу – вивчення історичних місць рідного краю, пропаганда активного способу життя, формування у дітей та молоді потреби до систематичних занять фізичною культурою та спортом.

Захід розпочався біля приміщення «Атлет» (вул. Степана Бандери, 13), де учасникам вручили перше закодоване завдання у віршованій формі.

Всього було сім пунктів, де знаходилися підказки: музей ікони, стадіон СНУ, Меморіал вічної слави, військовий музей, Палац учнівської молоді, Ботанічний сад та Краєзнавчий музей.

На кожному пункті стояли волонтери, які роздавали завдання та скеровували дітей до наступного об’єкта. Завершальним етапом була станція, де розташована ракета (ПУМ), в якій заховали солодкий скарб.

Першими знайшла скарб команда «Юні орли», другі – «Волиняки», треті – «Атлет».

Усіх учасників заходу відзначили дипломами та призами від КЗ «Луцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: