15:28, 13 Січня 2019

Луцькі муніципали пояснили, чому зачепили Діда Мороза на Театральному майдані

Луцькі муніципали забрали з Театрального майдану чоловіка в костюмі Діда Мороза, щоб перевірити, чи має той дозвіл на аніматорську діяльність.

Про це повідомили на сторінці департаменту муніципальної варти у “Фейсбук”.

“Інформація, яку днями поширили деякі інтернет ресурси нашого міста, буцімто інспектор департаменту муніципальної варти Луцька прогнав з Театрального майдану Діда Мороза, не відповідає дійсності.  Чоловік справді був у офісі Департаменту не більше 10 хвилин, однак працювати в центрі міста йому ніхто не забороняв. Заступник директора Роман Кулик поспілкувався в адміністративній частині, щоб перевірити, чи є у нього дозвіл на здійснення такої аніматорської діяльності, який видають в управлінні розвитку підприємництва та реклами Луцької міської ради”, – пояснили муніципали.

Також в дописі йдеться про те, що  минулого року на цього Діда Мороза активно скаржилася одна з лучанок, якій заважав цей дідусь на Театральному майдані. З’ясувавши усі обставини справи, чоловік пішов назад до новорічних ялинок, де з ним фотографувалися наймолодші жителі нашого міста.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: