19:40, 10 Січня 2019

Луцькі муніципали майже готові до боротьби з порушниками правил паркування. ФОТО

Відповідальні за дотримання правил паркування інспектори муніципальної варти успішно пройшли навчання та вже готові до серйозної роботи на вулицях Луцька. Окрім того, боротись з горе-водіями департамент готовий і технічно.

Про це написали на сторінці департаменту муніципальної варти у “Фейсбук”.

З 27 вересня 2018 року вступив в дію Закон України «Про внесення змін у деякі законодавчі акти України з реформування сфери паркування транспортних засобів». У відповідності, на департамент муніципальної варти Луцької міської ради поклали функції паркування.

Днями вони отримали спеціалізоване обладнання для видачі електронних постанов, обладнали типове робоче місце користувача НАІС. Виконавчий комітет виділив спеціалізоване приміщення для облаштування серверної тощо.

В тісній співпраці з муніципалами й департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради. Вони завершують розробку схем дорожнього руху по місту, де будуть встановлені спеціальні знаки та таблички, а як тільки зійде сніг – на дороги нанесуть спеціальну розмітку.

Для того, щоб інспектори з паркування приступили до своїх обов’язків, департамент муніципальної варти Луцька очікує лише на дозвіл від Головного сервісного центру МВС до інформаційних ресурсів Національної автоматизованої інформаційної системи (НАІС) Єдиного державного реєстру МВС України щодо транспортних засобів та їх власників.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: