16:00, 06 Березня 2019

Луцькі діджеї проведуть благодійний фестиваль

9 березня кращі діджеї міста спільно з департаментом сім’ї, молоді та спорту на Театральному майдані проведуть благодійний dj-парад «Благофест».

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

Щорічно 9 березня весь світ відзначає World DJ Day (Всесвітній день Діджея), який офіційно заснували в ЮНЕСКО. Масштабні заходи проводять в усьому світі за підтримки відомих діджеїв, радіостанцій та музичних каналів, після чого всі зароблені гроші передають на благодійність.

Директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Олексій Веремійчик розповів, що цей захід вже є традиційним для лучан, оскільки минулого року його вперше провели в місті. За результатами минулорічного заходу вдалось зібрати 13,2 тисячі гривень, які передали ГО «Даун-Синдром».

Метою проведення цьогорічного заходу є допомога діткам із громадської організації «Центр реабілітації інвалідів дитинства, сиріт «Зірка надії» у створенні власної школи гончарства як місця розвитку та реабілітації дітей з інвалідністю.

Протягом 8 годин 12 кращих діджеїв міста та їхні друзі з інших міст даруватимуть лучанам свою творчість,  емоції та заряджатимуть всіх на позитив абсолютно безкоштовно.

«Родзинкою цьогорічного фестивалю стане участь наймолодшого діджея України. DJ Crystal Girl – знаменита рівненська діджейка, яка є музичною рекордсменкою та занесена до Національного Реєстру Рекордів України (2018 р.), даруватиме свою творчість у нашому місті», – повідомив один із організаторів заходу Олександр Должанський (Dj Plur).

Захід триватиме з 12:00 до 20:00, 9 березня.

Довідково: Громадська організація «Центр реабілітації інвалідів дитинства, сиріт «Зірка надії» заснована 2014 році спільно з батьками та дітьми з особливими потребами та налічує 54 дитини. До цієї організації входять: діти з ДЦП, аутичними розладами, Синдромом Дауна.

Основною метою організації є:

 – захист законних соціальних, економічних, культурних та інших спільних інтересів своїх членів;

 – сприяння реабілітації та соціальній адаптації дітей-інвалідів та інвалідів з дитинства, людей з синдромом Дауна, дітей-сиріт, формування у них позитивної життєвої орієнтації;

 – забезпечення співпраці з сім’ями, де виховуються діти-інваліди для взаємопідтримки та активного соціального життя.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: