22:19, 13 Січня 2019

Луцькі баскетболісти вдруге поступились рівнянам

Луцька команда “Старий Луцьк” вдруге поступилася гостям з сусіднього обласного центру.

Про це повідомили на сайті БК “Старий Луцьк”.

Команди розпочали матч фактично в ідентичних складах до з грою вчорашньою. Стартова чверть поєдинку нагадувала за результативністю третю десятихвилинку суботньої гри. Перші вдалі дії до свого активу записав Глушко: Петро спочатку «вліпив» блок-шот Кісільчуку, а потім вивів свою команду вперед. Тим не менш, у зворотній атаці Анісімов рахунок зрівняв. Згодом вдалими атаками обмінялися Швагринський та Шанюк. Згодом настала декількахвилинна «засуха», яку влучним штрафним перервав той же Шанюк.

З фарби влучив і Анісімов, однак за декілька хвилин по тому Валерій отримав четверте персональне зауваження і сів на лавку для запасних. Лучани часто не влучали з лінії штрафних, однак саме кидки з «карної лінії» від Салтовця підвели лінію у першій чверті, яка закінчилася з рахунком 8-10.

На початку другої чверті «ендваном» відзначився Салтовець, який вивів вперед свою команду.

«Рівне» відразу відповіло влучним середнім Кісільчука. Партнери по команді підтримали Назарія своїми результативними діями, тож гостям вдалося відірватися у рахунку.

Наші баскетболісти наблизилися до суперника у рахунку, однак дальній Шанюка відновив статус-кво. Згодом арбітри вилучили з лавки головного тренера Рівного Михайла Переверзія. Федчук, Глушко і Салтовець скоротили різницю у рахунку, однак на останніх секундах пропустили дальній від Кісільчука. Перед великою перервою рахунок на табло – 25-31.

Третя чверть для лучан розпочалася непогано: Салтовець заробив два очка з «фарби». Незважаючи на це, після перерви “Рівне” заграло ще активніше і що головне – результативніше. Початок відриву гостей заклали 4 очка поспіль від Тимощука. Зрештою, протягом чверті перевага «червоних» зросла до десяти очок, а перед останньою чвертю збільшилася практично вдвічі.

Роль лідера традиційно для «Старого Луцька» взяв на себе Федчук, який записав в свій актив 2+3+2. У ці хвилини вдосталь ігрового часу отримав і молодий Шевчук, який добре проявив себе як в захисті, так і у нападі.  «Старий Луцьк» скоротив різницю у рахунку до 14 очок, але миттєво вдалим дальнім відповів Кісільчук, а згодом з середньої влучив Шанюк. Гру на себе взяв і Коцько, який влучив з дальньої відстані. Господарі мали можливість наблизитися у рахунку, однак у відповідальний момент не влучали з лінії штрафних. Рівняни ж свої нагоди не згаяли, довівши матч до перемоги 60-73.

Найрезультативнішим гравцем поєдинку став рівнянин Шанюк з 23-ма очками. В нашій команді кращим став Коцько, який набрав 15 очок.