17:29, 22 Лютого 2019

Луцька школа відзначила 60-ту річницю з дня створення. ФОТО

На Волині загальноосвітня школа № 16 відзначила 60-літній ювілей. З цієї нагоди в актовій залі школи зібралися вчителі, ветерани педагогічної праці, випускники, учні та чимало гостей. 

Про це повідомляє Луцька міська рада.

Школа з’явилася на території міста однією із найперших. Свято не лише цього закладу, а й усього мікрорайону Вересневе, адже у стінах школи побували шість поколінь учнів. Та незважаючи на поважний вік, тут є все необхідне для комфортного здобуття знань та занять спортом.

Зараз у школі навчається 681 учень. ЗЗСО № 16 є учасником програми НЕФКО, в рамках якої у школі провели заміну усіх вікон. Цьогоріч за кошти міського бюджету проведуть капітальний ремонт харчоблоку.

У вітальному слові Ігор Поліщук зазначив: «60 років- це величезний шлях, сповнений досвіду та мудрості. Дякую усім, хто працював у цій школі та навчався у ній, аби зараз робити наше місто та нашу країну кращими. За останні два роки мікрорайон Вересневе зазнав кардинальних змін. На місці занедбаного смітника з’явилося нове футбольне поле, сучасна амбулаторія, інші ремонти та покращення. Цьогоріч буде виділено фінансування на ремонт харчоблоку школи. Протягом наступних двох років буде замінено усі вікна та двері на енергозберігаючі, відремонтовано вентиляційні системи та мережі, проведено капітальний ремонт даху та фасаду школи».

Також Ігор Поліщук додав, що відтепер футбольна команда школи № 16 тренується на новозбудованому стадіоні на свіжому повітрі та подарував футбольній команді школи 18 комплектів нової футбольної форми.

Вручив Подяку міського голови педагогічному колективу комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 16 Луцької міської ради» (директор Троцький Василь Володимирович) за сумлінну працю, високу професійну майстерність, впровадження інноваційних методів навчання та виховання учнівської молоді, а також з нагоди 60-річчя з дня створення навчального закладу, а також Гречишкіній Валентині Фролівні — вчителю математики комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 16 Луцької міської ради» за багаторічну педагогічну діяльність, високий професіоналізм, ефективне використання інноваційних підходів до організації освітнього процесу.

Долучилися до привітань начальник управління освіти Зіновія Лещенко та нагородила зразкових працівників закладу відзнаками управління освіти Луцької міської ради.

Директор школи Василь Троцький також привітав своїх колег із визначним ювілеєм закладу. Він висловив подяку Луцькій міській раді за підтримку в усіх починаннях та допомогу.

Для гостей підготували чудовий святковий концерт.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: