18:34, 18 Березня 2019

Луцьк відвідав консул Короля Бельгії у Західному регіоні України. ФОТО

18 березняі у стінах Луцької міської ради відбулась зустріч із Почесним консулом Його Величності Короля Бельгії у Західному регіоні України Ярославом Гарцулою. 

Про це йдеться на сайті Луцької міськради.

У зустрічі взяли участь секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт і начальник управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності Вікторія Гомонець.

Під час зустрічі посадовці обговорили перспективи подальшої співпраці, зокрема і відкриття консульства Королівства Бельгії у Луцьку. Така командна робота могла б не тільки покращити дипломатичні стосунки, а й допомогти місцевим підприємцям представити себе за кордоном, знайти нових бізнес-партнерів та інше.

«Луцьк – інтеркультурне місто. Воно поєднало багато культур, тут завжди дружно проживали і українці, і поляки, і євреї, і караїми, і чехи, і німці, і словаки, і вірмени. Це властиво для старих міст. Тому місто зацікавлене у покращенні його можливостей та привабливості. Ми проводимо безліч акцій, які носять презентаційний характер, активно беремо участь у багатьох туристичних, а також міжнародних фестивалях, які приваблюють до співпраці представників різних країн», — розповів Григорій Пустовіт.

Зустріч пройшла на позитивній ноті і обидві сторони запевнили у прагненні до подальшої співпраці та організації діяльності консульства Королівства Бельгії у Луцьку. На згадку про візит до Луцька Почесний консул Його Величності Короля Бельгії у Західному регіоні України Ярослав Гарцула отримав сувенірний подарунок.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: