18:07, 01 Лютого 2021

Луцьким школярам розповіли, як вберегтися від цькування в інтернеті

Лекцію про кібербулінг провели волинські правоохоронці для учнів 6 класу НВК № 22 міста Луцька.

Про це інформують на сайті поліції Волині.

Нині для дітей відкрите все різноманіття, яке пропонує цифрове середовище. Разом з тим виникає загроза зіткнутися із проявами цькування та приниження в мережі Інтернет.

Аби уберегти дітей від небезпек у інтернет-просторі та підвищити рівень їх обізнаності у сфері інформаційної безпеки у мережі, співробітники відділу протидії кіберзлочинності у Волинській області зустрілися із учнями 6 класу Луцького навчально-виховний комплексу № 22.

Поліцейські розповіли школярам про основні види булінгу у мережі — демонстративне видалення зі спільнот у соцмережах, з онлайн-ігор; створення груп ненависті до конкретної дитини; пропозиції проголосувати «за» чи «проти» когось в образливому опитуванні; провокування підлітків до самогубства чи понівечення себе. Правоохоронці закликали дітей, в разі будь-яких подібних дій щодо них, не боятись захищати свої права та звертатися на лінію 102.

Для батьків школярів поліцейські передали інформаційні буклети, аби ті могли розпізнати, чи стикається їх дитина із булінгом, та змогли допомогти побороти це явище.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: