20:16, 13 листопада 2019

Луцьким школярам розповіли про відповідальність за вчинення правопорушень

Розуміючи важливість правового виховання учнів та профілактики вчинення підлітками злочинів, прокурори Луцької місцевої прокуратури зустрілися з учнями Луцької вечірньої школи.

Про це повідомляє прокуратура Волині.

Прокурор Луцької місцевої прокуратури Андрій Омелянчук завітав до десятикласників Комунального закладу “Луцька вечірня (змінна) школа Луцької міської ради” із бесідою про відповідальність підлітків за вчинення правопорушень.

“Зустрічаючись із підлітками, ми намагаємося не заформалізовувати спілкування і налагодити діалог. Ми максимально доступно розповідаємо дітям про необхідність дотримання вимог закону, про відповідальність за вчинення злочинів і про те, як не допустити втягнення себе у злочинну діяльність. При цьому ми відверто відповідаємо на всі, навіть найнеочікуваніші  запитання, бо насправді – краще доступно і зрозуміло розповісти дитині про наслідки якихось учинків і запобігти їм, ніж допустити, щоб вона вступила в конфлікт із законом”, — зауважує Андрій Омелянчук.

Зазначають, що і правоохоронці, і педагоги надають великого значення профілактичній роботі, спрямованій на запобігання вчиненню правопорушень школярами, адже поінформованість підвищує свідомість дітей та впливає на зменшення кількості злочинів у дитячому середовищі.

“Комунікація між прокурорами і волинською молоддю триває, попереду – нові зустрічі в інших навчальних закладах області”, — йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: