21:27, 11 Вересня 2019

Луцьким школярам розповіли про професії

З початком нового навчального року Луцький міський центр зайнятості продовжує профорієнтаційну роботу з учнівською молоддю.

Про це повідомляє Луцький міський центр зайнятості.

Сьогодні, 11 вересня, у Волинській обласній бібліотеці для юнацтва саме про професії розповідали учням 9-х класів Луцької загальноосвітньої школи № 17 та Луцького НВК № 9 фахівці Луцького міського центру зайнятості Юлія Харічкова та Олеся Оласюк під час проведення профорієнтаційного заходу.

Дев’ятикласників ознайомили з професіями, які мають попит на сучасному ринку праці, з формулою правильного вибору професій та помилками, які можуть трапитись при виборі професійного майбутнього. Школярі дізнались про послуги служби зайнятості. Учням продемонстрували анімаційні відеоролики про професії.

“Підходити до вибору професії потрібно виважено та відповідально, адже правильно обрана професія є джерелом доброго настрою і самопочуття.

Одинадцятикласникам рекомендовано пройти тестування на веб-базовій платформі для онлайн профорієнтаційного консультування «Моя професія: консультаційна мережа»”, — повідомляє центр зайнятості.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: