16:36, 02 Червня 2020

Луцьким рятувальникам передали спецвзуття та пожежні рукави за понад 300 тисяч

Для потреб 1-го державного пожежно-рятувального загону управління ДСНС у Волинській області передали пожежні чоботи, спецвзуття та пожежні рукави  на суму 315 тисяч гривень.

Про це повідомляє у «Фейсбук» радник Луцького міського голови Ігор Поліщук.

«Придбали і передали для потреб 1-го державного пожежно-рятувального загону управління ДСНС у Волинській області 80 пар сертифікованих пожежних чобіт для усього особового складу пожежних-рятувальників загону, 60 пар спецвзуття, 15 пожежних рукавів, всього на суму 315 тисяч гривень.

Щороку у місті Луцьку виникає близько 150 пожеж, що завдають значної шкоди життю і здоров’ю лучан, спричиняють матеріальні збитки. Пожежні-рятувальники працюють в умовах ризику та небезпеки, а тому повинні бути забезпечені усім необхідним спорядженням та засобами безпеки. Поки держава не зовсім справляється із вказаним обов’язком, підключається міська рада та виділяє кошти на придбання найбільш необхідного.

Дякуємо пожежним-рятувальникам за те, що ризикуючи власним життям і здоров’ям, рятують майно, життя і здоров’я інших»,  – пише посадовець.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: