21:02, 19 Травня 2024

Луцький стадіон може приймати утричі більше рейтингових змагань

Міський голова Ігор Поліщук зустрівся із виконувачкою обов’язків президента Федерації легкої атлетики України, чемпіонкою світу, триразовою чемпіонкою Європи у потрійному стрибку, народним депутатом України Ольгою Саладухою.

Про це інформують на сайті Луцької міськради.

Темою розмови стала популяризація легкої атлетики, підтримка спортсменів і тренерів та залучення дітей до спорту. Окрема увага була присвячена питанню подальшого розвитку легкої атлетики, зокрема, розширенню можливостей використання сертифікованого стадіону “Авангард”

Цей спортивний об’єкт наразі використовують для проведення низки рейтингових змагань, але його пропускну спроможність можна збільшити утричі. На думку міського голови, це було би правильним кроком. Адже Україна потребує спортивних арен, оскільки внаслідок ворожих обстрілів чимало міст втратили свою спортивну інфраструктуру.

Ольга Саладуха подякувала міському голові за організацію роботи з розвитку легкої атлетики в місті. У Луцьку вона перебуває у зв’язку з проведенням Чемпіонату України з цього виду спорту, який відкриється 18 травня на стадіоні “Авангард”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: