22:53, 02 Липня 2020

Луцький НТУ відзначив 54-ту річницю

Заступниця голови облдержадміністрації Тетяна Щербак 2 липня завітала у Луцький національний політехнічний університет, аби привітати колектив та студентів з днем народження їх альма-матер.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Зокрема, Тетяна Щербак взяла участь презентації студентського бізнес-інкубатора та стартап школи при Луцькому НТУ, які приурочили святкуванню. Як розповів ректор університету Петро Савчук, ідея створення такого проекту зародилась під час спілкування зі студентами. Саме так і вирішили створити своєрідний майданчик, де окрім здобуття фахових знань, студенти матимуть можливість набути навиків юридичної та фінансової грамотності, створити ідею та розпочати свій бізнес паралельно навчаючись в університеті. Для цього залучатимуть партнерів із бізнесу для проведення тренінгів та практичних занять.

«За час роботи на Волині я переконалась, що волинська молодь – активна, ініціативна та відповідальна. Саме від вас, енергійних та талановитих, залежить майбутнє нашої держави. Впевнена, що усі присутні тут студенти думають про своє майбутнє саме в Україні. Українська молодь настільки талановита, що ми зобов’язані підтримувати всі починання та ідеї, які виникають у світлих головах наших студентів. Тому дуже рада бути присутньою на такій знаковій для Волині події, як відкриття бізнес-інкубатора, адже це ті кроки, які наближають вас щасливого успішного майбутнього, до заможного життя саме у нашій країні», – сказала заступниця голови ОДА, вітаючи присутніх.

Також Тетяна Щербак виконала ще й почесну місію – вручила державну нагороду, яку присвоєно Указом Президента України за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу України, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня науки.

Так, почесне звання «Заслужений працівник освіти України» присвоєно Сергію Пустюльзі, професорові кафедри інженерної та комп’ютерної графіки Луцького національного технічного університету.

Окрім того, трудовому колективу Луцького НТУ оголошено Подяку голови облдержадміністрації за внесок у розвиток національної освіти та підготовку кваліфікованих фахівців.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: