15:20, 29 Квітня 2020

Луцький НТУ повертатиме навчальний корпус через суд

Луцька місцева прокуратура Волинської області звернулася до Господарського суду області із позовом в інтересах Регіонального відділення Фонду державного майна України, щоб визнати недійсним договір оренди майна й зобов’язати суб’єкт господарювання повернути Луцькому національному технічному університету приміщення навчального корпусу площею понад 200 метрів квадратних.

Про це повідомляють у прес-службі прокуратури області.

Вивчаючи стан законності з питань розпорядження та використання державного майна навчальних закладів міста Луцька, прокурори з’ясували, що з січня 2014 року підприємство орендує один із корпусів університету з метою виготовлення металоконструкцій.

Таким чином, унаслідок порушень, допущених під час передачі державного майна в оренду, приміщення навчального закладу передано суб’єкту господарювання для здійснення діяльності, ніяк не пов’язаної з освітньою, що прямо заборонено Законом України «Про освіту».

Наполягаючи на визнанні договору оренди недійсним, прокуратура домагатиметься повернення університету навчального корпусу, який використовують не за призначенням.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: