09:56, 05 Січня 2021

Луцький клуб «Герць» організував майстер-клас з виготовлення дідуха

Луцький спортивний клуб бойових мистецтв “Герць” напередодні Різдва, 3 січня, організував для учнів майстер-клас з в’язання дідуха.

Про це клуб повідомив на своїй сторінці у “Фейсбук”.

“Українські звичаї тісно переплетені з стародавнім минулим наших земель, прабатьків, як говорять мудрі люди — без минулого не буває майбутнього. Ми завжди за відродження стародавніх українських традицій і звичаїв. А тому напередодні Різдва запросили гостей із Рівного «Творча майстерня «Берегиня», які навчили учнів СК “Герць” мистецтва в’язання дідуха”, — йдеться у дописі.

Дідух — сніп жита, пшениці чи вівса; символ покровителя та продовження роду, також він уособлює багатство урожаю, добробут, оберіг роду і домівки.

На завершення майстер-класу діти отримали власноруч виготовлений дідух і знання про значення цієї Різдвяної прикраси, а також досвід, який запам’ятається на усе життя.

“Висловлюємо слова подяки Петру Велінцю, Ірині Велінець, Анжелі Фроловій та пану Олександру за чудовий майстер-клас та професійний підхід. Завдяки Вам, відроджується наша культура, традиції та країна в цілому”, — зазначили організатори.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: