21:27, 17 Вересня 2019

Луцьких школярів вчили вибирати професію

Сьогодні десятикласники Луцької спеціалізованої школи № 1 вчилися вибирати майбутню професію. На допомогу їм прийшли фахівці з профорієнтації Луцького міського центру зайнятості.

Про це повідомляє Луцький міський центр зайнятості на своїй сторінці у “Facebook”.

Чим потрібно керуватися, коли думаєш про майбутню зайнятість? Яка робота має приносити задоволення?
Відповіді на ці питання школярі шукали разом. Вони погодилися, що робити треба те, що подобається і найкраще виходить.

Разом розібрали формулу «Хочу-можу-треба», яка є підказкою при виборі майбутньої зайнятості. Фахівець центру зайнятості Наталія Мазур зазначила, що особисті бажання, мрії щодо того ким бути повинні збігатися з можливостями людини. А ще майбутня професія має бути актуальною на ринку праці.

Щоб визначити свої схильності і здібності, кожен з учнів пройшов тест професійної спрямованості за методикою Голанда. За результатами тестування школярі змогли визначити, в яких сферах діяльності доцільно вибирати майбутню професію відповідно до особистісних якостей.

На зустрічі старшокласники дізналися про потрібні професії на ринку праці, а також про перспективні професії. Адже так важливо не тільки закінчити навчальний заклад, отримати спеціальність, але й працевлаштуватися за здобутим фахом.

Приклади вибору професії старшокласниками продемонстрували через анімаційні відеоролики, в яких йдеться про те, на що звертати увагу та що має бути ключовим при виборі майбутньої справи життя.

На завершення десятикласників ознайомили із можливістю проходження профдіагностичного тестування на визначення схильності до певного виду діяльності на консультаційній платформі «Моя професія».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: