11:38, 22 Березня 2022

Луцьких роботодавців закликають змістити робочий час відповідно до комендантської години

Зі слів міського голови, у зв’язку з комендантською годиною, водії не можуть доїхати на роботу, в гараж, там де стоять автомобілі, для того щоб вже о 7 чи о 7:15 виїхати на рейс і уже на 8 годину завезти людей на роботу.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

«Дякувати Богові, ніч пройшла спокійно. Тривога лише спрацювала під ранок. Близько сьомої години один раз. Дякувати Богові, обійшлося без обстрілів. Будемо сподіватися, що і день, і прийдешня ніч також пройдуть спокійно у нашій громаді.

Всі комунальні установи, підприємства, організації працюють у штатному режимі.

Збільшили значно кількість транспорту. Сьогодні уже у нас працює 79 автобусів, 28 тролейбусів. Це 107 одиниць транспорту. Фактично ми виходимо на показники довоєнного часу. Є кількість пасажирів, яка потребує цього транспорту, а тому реагуємо на зміни у кількості пасажиропотоку. Намагаємося по-максимуму додати кількість транспорту для того, щоб людям було комфортно добиратися на роботу, у справах і так далі.

Хочу звернутися до тих роботодавців, у яких сьогодні робочий день починається о 8 годині, о 8:15, о 8:30, – по можливості змістіть робочий час, тому що, у зв’язку з комендантською годиною, водії не можуть доїхати на роботу, в гараж, там де стоять автомобілі, для того щоб вже о 7 чи о 7:15 год. виїхати на рейс і уже на 8 годину завезти людей на роботу. Необхідно трошки потерпіти і, якщо у вас є така можливість, прошу змістити свій робочий час. Тому що є від людей скарги, що вони не можуть вчасно дістатися на своє робоче місце.

Хочу сказати, що до тих комунальних підприємств, які пожертвували частину свого заробітку на Збройні сили України, долучилося Луцьке підприємство електротранспорту і перерахувало одноденний заробіток у сумі 200 тисяч гривень на потреби Збройних сил України. Нагадаю, що «Луцьктепло» також пожертвувало із заробітку працівників 465 тисяч гривень, «Луцькводоканал» — 300 тисяч гривень, «Луцькспецкомунтранс» — 130 тисяч гривень і працівники міської ради — 520 тисяч гривень. Всього близько 1,7 млн грн. Дякую кожному, хто проявив громадянську свідомість, хто пожертвував ці кошти на потреби наших захисників, на потреби Збройних сил України.

Декілька слів хочу сказати про навчання. Навчання пройшло близько трьох тисяч чоловік. Навчання людям дуже подобається, вони є корисні, вони є дуже цікаві. Вони є такі, які, у разі загострення ситуації, можуть зберегти ваше життя і здоров’я, і однозначно знадобляться вам після того, як ми переможемо у цій війні. Навчання у нас проходять щодня на 13 годину на вулиці Будівельників, 11 у приміщенні нашого комунального закладу “Спорт для всіх”. Також навчання організовуємо побудинково через ОСББ, ЖКП, приватні сектори. Тому обирайте, який варіант вам більше подобається, і запрошуємо вас пройти ці навчання. Жодного негативного відгуку я не чув про ці навчання. Також хочу сказати для тих, хто пройшов навчання, або для тих, хто вже має базові знання про ті речі, про які на цих навчання розповідають, можливо пройти військовий вишкіл. Військовий вишкіл організовує наш молодіжний центр після співбесіди за телефоном 0951557227. Запрошуємо і хлопців, і дівчат пройти військовий вишкіл.

Дякую всім за увагу.

Дякую нашим захисникам, військовим, дякую волонтерам, усім, хто сьогодні допомагає в тилу для того, щоб перемога наступила якомога швидше.

Дякую усім за те, що ми єдині, за те, що ми разом і як ніколи єдині у своєму бажанні, щоб Україна перемогла.

Віримо у Господа і віримо у нашу перемогу!», – йдеться у зверненні Луцького міського голови Ігоря Поліщука.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: