22:33, 20 Березня 2020

Луцьких медиків довозять на роботу 48 автобусів

До процесу доведення медиків залучили 48 автобусів та планують залучити тролейбуси.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

П’ять адміністративних протоколів за порушення правил карантину склали працівники Луцького міського відділу поліції на продавців та посадових осіб торговельних закладів, які недотримуються рішення міської ради. Про це сьогодні стало відомо на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка відбулася в режимі відеозв’язку. Окрім того, правоохоронці працюють на дитячих майданчиках, де проводять роз’яснювальну роботу щодо дотримання вимог карантину.

Інформацію про карантинні заходи озвучували й рятувальники. Містом курсував службовий автомобіль Державної служби України з надзвичайних ситуацій та озвучував інформацію про необхідність залишатися вдома під час карантину.

Патрулюють містом й інспектори департаменту муніципальної варти. Вони перевіряють чи всі заклади, які повинні бути зачинені на період карантину, дотримуються інструкцій. Раз-по-раз виявляють порушників, які змінюють вивіски на магазинах під продуктові та продовжують працювати.

У свою чергу, начальник управління охорони здоров’я Володимир Лотвін повідомив, що загалом в Україні лабораторно підтверджено 26 випадків захворювання на COVID-19, з яких – 3 летальні. В Луцьку коронавірусу немає. Чотири особи з підозрою знаходяться у Волинській обласній інфекційній лікарні, очікуючи результатів з Києва.

Тим часом питання довозу працівників медичних закладів на роботу вирішено сповна. До цього процесу залучено 48 автобусів. Планують також долучити тролейбуси.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: