12:34, 30 Грудня 2020

«Луцькводоканал» просить використовувати менше води перед святами

У період підготовки до Нового року та Різдва різко зростають обсяги споживання води. Лучани в цей період використовують на 25 % більше води, ніж зазвичай, а в окремі години доби цей показник сягає і 50 %. Надмір у використанні води може призвести до пониження тиску в мережі, обмеження запасів у резервуарах та погіршити надійність подачі води в оселі лучан.

Про це інформують у прес-службі комунального підприємства.

Як там зазначають, видається неймовірним, але минулого року у передноворічний день клієнти КП «Луцькводоканал» використали на 7 мільйонів літрів води більше, ніж зазвичай.

“Водні ресурси не безмежні – про це потрібно пам’ятати і раціонально використовувати воду в господарських цілях. Навіть попри те, що вода у Луцьку є дуже дешевою, потрібно бережно ставитися до її використання і пам’ятати про наслідки, аби не призвести до тимчасового зникнення подачі води чи пониження тиску в мережах. Нераціональне використання води порушує роботу всього технологічного обладнання, яке від перевантаження експлуатується на межі можливого. Адже досягти балансу підйому води та її подачі місту при такому перевищеному використанні стає практично неможливим. КП «Луцькводоканал» доклало всіх необхідних зусиль для максимального наповнення резервуарів та роботи всіх свердловин, аби всім сповна вистачило водних запасів. Але ми щиро сподіваємося, що клієнти підприємства прислухаються до наших порад щодо бережного і раціонального використання води у період свят”, — зазначають у КП «Луцькводоканал».

На підприємстві звертають увагу споживачів на необхідності економного використання води в побутових цілях.

“Дбайте про воду, бережно використовуйте її, виважено користуйтеся наявними зручностями, аби на створювати незручних проблем собі і близьким людям”, — зазначають на підприємстві.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: