15:01, 24 Червня 2021

«Луцькводоканал» просить не витрачати питну воду на полив городини

Різке збільшення обсягів використання питної води, особливо зафіксоване межах Боратинської громади, може призвести до перебоїв із водопостачанням та до пониження тиску води в мережі.

Про це інформують у прес-службі КП “Луцькводоканал”.

Як заявляють на підприємстві, з такими темпами витрачання вода просто не встигає проходити необхідні ступені підготовки і набору в резервуарах.

“Наголошуємо, що питна вода не призначена для поливу городини і постійного зрошування газонів. Для таких цілей використовується вода зі свердловин. В іншому випадку недобросовісне зловживання водними ресурсами може негативно вплинути на громаду Луцька і Боратина. Якщо власники домоволодінь не скоротять витрати питної води на масовий полив газонів і городів, виникне необхідність в обмеженні водопостачання, зокрема в напрямку приватної забудови Боратинської громади”, — повідомляють у прес-службі.

Усіх мешканців Луцької та Боратинської громад просять стежити за витрачанням водних ресурсів, завжди вчасно вимикати крани, контролювати рівень подачі води, не використовувати водопровідну воду для поливу городів, садів, квітників і газонів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: