14:31, 27 Січня 2022

Луцьку дитячу залізницю передадуть у комунальну власність громади

Майновий комплекс Луцької дитячої залізниці передадуть у комунальну власність громади. 

Про це повідомили на сайті Луцькради.

Відповідне рішення сьогодні, 27 січня, під час пленарного засідання ухвалили депутати міської ради. Нагадаємо, що починаючи з вересня 2020 року Луцька дитяча залізниця не функціонує, територія не обслуговується, а майно руйнується. Впродовж 2020-2021 років Луцька міська рада активно спілкувалася з Кабінетом Міністрів України, АТ “Укрзалізниця” та її підрозділами. Листом від 31.12.2021 № Ц-3-88/6382-21 АТ “Укрзалізниця” надали умови щодо прийняття на баланс Луцької міської територіальної громади майнового комплексу Луцької дитячої залізниці.

Сьогодні депутати одноголосно підтримали передачу Луцької дитячої залізниці міській територіальній громаді. Після завершення усіх процедур вона перейде у підпорядкування Палацу учнівської молоді, що дасть змогу відновити функціональне призначення Луцької дитячої залізниці як місця відпочинку для дітей та дорослих, продовжать на базі Палацу учнівської молоді позашкільну профорієнтаційну діяльність для учнів міста Луцька та збережуть приміщення головної станції “Росинка”, яке визнане одним із найкращих архітектурних об’єктів міста.

Крім того, буде здійснюватися благоустрій території дитячої залізниці і колійного господарства. На цей час вона не прибирається, бо міські комунальні служби не мали права її обслуговувати.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: