12:30, 16 Квітня 2020

«Луцьктепло» не впевнене, що зможе встановити заплановану кількість теплових лічильників в багатоповерхівках

Рівень розрахунку споживачів катастрофічно низький: через відсутність обігових коштів ДКП «Луцьктепло» не впевнене, що може виконати всі заплановані роботи впродовж міжопалювального періоду цього року.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Більше 30 багатоквартирним житловим будинкам повідомили про намір встановлення вузла комерційного обліку впродовж 2019-2020 років. Закінчення опалювального сезону дає оператору зовнішніх інженерних мереж можливість виконати ці роботи в найближчі місяці, однак через відсутність обігових коштів, зумовлених зниженням рівня оплати споживачами послуг з постачання теплової енергії та гарячої води, ДКП «Луцьктепло» не впевнене, що може виконати всі заплановані роботи впродовж міжопалювального періоду 2020 року.

Загальна сума заборгованості будинків, яким повідомили про намір становить 8,277 мільйона гривень. Для того, щоб бути справедливими щодо доброчесних споживачів, які вчасно сплачують за послуги, оператор залишає за собою право визначити черговість обладнання вузлами комерційного обліку згідно рейтингу, починаючи з будинків з найменшим боргом на кількість приміщень, які є самостійними об’єктами нерухомого майна (абонентських рахунків).

Роботи зі встановлення вузлів комерційного обліку оператор розпочне з травня цього року. Тому, до травня в мешканців вищевказаних будинків є можливість покращити показники оплати за послуги щоб гарантовано розпочати опалювальний сезон з вузлом комерційного обліку на будинку.

Послідовність встановлення вузлів комерційного обліку на сьогоднішній день виглядає наступним чином:

Звісно, не лише встановлення вузла комерційного обліку має стимулювати споживачів до своєчасного і повного розрахунку. На жаль, рівень розрахунків, який підприємство спостерігає станом на середину квітня 2020 року катастрофічно низький. Тому вкотре звертаємося до споживачів з вимогою про оплату за спожиті послуги з постачання теплової енергії та гарячої води, використовуючи платіжний сервіс Особистого Кабінету побутового споживача ДКП «Луцьктепло» або сервіси онлайн-банкінгу. Зокрема, оплатити заборгованість лише з 1 грн комісії можна послуговуючись Приват24. Для цього через меню «Мої платежі», «Новий платіж» потрібно знайти «Луцьктепло, ДКП (заборгованість)» або перейти за посиланням.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: