10:11, 28 Січня 2022

«Луцькспецкомунтранс» повідомляє про необхідність укладення договорів щодо надання послуг

З метою забезпечення належного санітарно-епідеміологічного стану Луцької територіальної громади, попередження утворення стихійних сміттєзвалищ, виконання чинного законодавства України про відходи, ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс» публікує публічний договір про надання послуг з поводження з побутовими відходами з індивідуальним споживачем в багатоквартирному будинку та з власниками індивідуальних (садибних) житлових будинків.

Про це інформують на сайті Луцькради.

Такі договори вважаються укладеними, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування:

–  співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з виконавцем комунальної послуги.

–  власники індивідуальних (садибних) житлових будинків не вчинили дії щодо відключення (відмови) від комунальної послуги.

Луцьке спеціальне комунальне автотранспортне підприємство “Луцькспецкомунтранс” письмово звернулося до усіх управителів та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків з проханням надати інформацію про обрану модель організації договірних відносин з виконавцем послуг з поводження з побутовими відходами.

Стаття 13 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» вказує, що у разі якщо співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали з виконавцем комунальної послуги відповідний договір, з ними укладається індивідуальний договір про надання комунальної послуги, що є публічним договором приєднання.

Звертаємо Вашу увагу, що фактом приєднання споживача до умов договору (акцептування договору) є вчинення споживачем будь-яких дій, які свідчать про його бажання укласти договір, зокрема надання виконавцю підписаної заяви-приєднання (додаток до договору), сплата рахунка за надану послуги, факт отримання послуги.

Індивідуальні споживачі вважаються такими, що ознайомлені, погоджуються та приєднуються до умов публічного індивідуального договору.

У зв’язку з тим, що даний Договір є договором приєднання, його умови не підлягають узгодженню зі стороною, що приєднується (споживачем).

Договір розміщений на офіційному веб-сайті Луцької міської ради у вільному доступі та у спосіб, що забезпечує ознайомлення зі змістом цього Договору кожної особи, що отримує та звертається до ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс», для отримання послуг з поводження з побутовими відходами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: