14:11, 25 Вересня 2020

Луцькрада виділила для ДКП «Луцьктепло» кошти на зарплату

Сьогодні, 25 вересня, під час позачергового дистанційного засідання 93-ї сесії міської ради депутати внесли зміни до бюджету Луцької міської територіальної громади на 2020-й рік.

Про це інформують на сайті Луцькради. 

Директор департаменту фінансів та бюджету Лілія Єлова доповіла, що за рахунок субвенції з державного збільшили доходи загального фонду бюджету місцевим бюджетам на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів у сумі 5 368 898 грн. Також за рахунок відповідної субвенції на цю ж суму збільшили видатки загального фонду виконавчому комітету на проведення виборів.

Запропонували здійснити перерозподіл бюджетних призначень. Низка змін стосувалася ДКП “Луцьктепло”. Зокрема, підприємству збільшили поточні видатки на фінансову підтримку для виплати заробітної плати з нарахуваннями за червень 2020 року в сумі 1 464 000 грн та за липень 2020 року в сумі 2 693 000 грн. А також виділили кошти для сплати зобов’язань за спожиту електроенергію, природній газ тощо.

Збільшили видатки для ЛСКАП «Спецкомунтранс» на вивезення твердих побутових відходів в сумі 340 000 грн, зменшили поточні видатки на благоустрій міста в сумі 49 900 грн та спрямували на благоустрій території з розчищенням площадок на вул. Володимирська, 95. Спрямували кошти на заходи щодо недопущенню поширенню коронавірусної інфекції.

Департаменту соціальної політики міської ради зменшили поточні видатки на компенсаційні виплати на пільгове перевезення окремих категорій громадян електротранспортом в сумі 16 114 706 грн.

Виконавчому комітету збільшили поточні видатки на надання транспортних послуг з перевезення міським електричним транспортом в сумі 7 497 306 грн.

Також збільшили поточні видатки на фінансову підтримку для проведення навчально-тренувальних зборів та змагань для громадської організації «Федерація гімнастики художньої міста Луцька» в сумі 60 000 грн за рахунок зменшення капітальних видатків на придбання обладнання.

Збільшили фінансування на підтримку ГО «Волейбольний клуб «Освіта, ГО «Хокей з шайбою», капітальний ремонт КЗ “ДЮСШ №3”.

Окрім цього, депутати розподілили кошти загального депутатського фонду.

Зокрема, Євгеній Ткачук зауважив, що до нього за допомогою звернулися батьки учнів зі школи № 20 та № 2. Так, 12 тис грн спрямували на придбання меблів для кабінету початкових класів школи № 20, ще 20 тис грн — на обладнання та інвентар для школи № 2.

Депутатка Юлія Дацюк внесла на розгляд пропозицію щодо виділення на умовах співфінансування 30 тис. грн для закупівлі дитячих ліжок в ДНЗ № 8. Ще одне звернення було від Аркадія Соломатіна — щодо виділення 20 тис грн амбулаторії на вулиці Стрілецька. Депутати підтримали запропоновані пропозиції.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: