10:40, 21 Лютого 2024

Луцькрада підготувала велику партію допомоги для захисників України

Луцька міська рада підготувала велику партію допомоги для захисників України вартістю близько 30 мільйонів гривень. Вона призначена для бойових підрозділів, які виконують завдання на Сході України – Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському напрямках. Частину допомоги доставлять на Запорізький напрямок, зокрема, в 417-й батальйон та 2-й стрілецький батальйон.

Про це повідомляє управління інформаційної роботи міської ради.

Левову частку вантажу становлять безпілотники. Це близько 200 дронів Mavic 3 різних модифікацій – PRO, Classic, Fly More Combo, Mavic 3Т Thermal з тепловізором, Mavic 3Т enterprise з посиленим зумом і професійні безпілотники Matrice 30Т.

На запити захисників також придбали супутникові модеми Starlink, зарядні станції EcoFlow, тепловізори, набори інструментів для ремонту автомобілів, антидронові рушниці та інші засоби РЕБ.

Крім того, у підрозділи ЗСУ на Схід України вирушають три автомобілі, придбані за кошти працівників Луцької міської ради, які щомісяця виділяють свій одноденний заробіток для потреб Збройних сил України.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: