19:28, 15 Лютого 2021

Луцькрада буде в суді вимагати демонтувати незаконну добудову до квартири

Луцькрада подала до суду з вимогою скасувати державну реєстрацію переведення квартири в комерційний об’єкт та демонтувати незаконно прибудовані сходи.

Про це повідомив на своїй сторінці у “Фейсбук” міський голова Ігор Поліщук.

Він повідомив, що до нього неодноразово зверталися мешканці будинку № 34а по вул. Кравчука з приводу переведення однієї з квартир на першому поверсі під комерційне приміщення, незаконну добудову сходів та втручання в несучі конструкції будинку.

Спеціально створена комісія провела обстеження вказаного об’єкту та заактувала порушення. Перепланування та переобладнання квартири здійснили незаконно. За вказаним актом порушили кримінальне провадження.

“Державну реєстрацію переведення квартири в комерційний об’єкт виконав сумнозвісний реєстратор Куклинської сільської ради Маневицького району Ященко Віталій Олегович. Для того, щоб допомогти мешканцям та попередити подальші втручання в конструктивні елементи будинку сьогодні від міської ради подали позовну заяву в суд з вимогою скасувати державну реєстрацію переведення вищевказаної квартири в комерційний об’єкт та демонтувати незаконно прибудовані сходи. Переконаний, що є усі підстави до задоволення вказаної позовної заяви”, — повідомив Ігор Поліщук.

За його словами, такі позовні заяви будуть подаватися щодо усіх інших квартир, перепланування та переобладнання яких в комерційні об’єкти відбувається незаконно та заважає жителям й місту.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: