13:40, 20 листопада 2019

Луцьком курсуватимуть нові автобусні маршрути

Виконком вирішив оголосити конкурс на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування № 6, 7, 22а, 35.

Про це йдеться на сайті Луцькради.

Під час засідання виконавчого комітету Луцької міської ради 20 листопада, у зв’язку з необхідністю відкриття автобусних маршрутів № 7, № 35 та закінченням терміну дії договорів на перевезення пасажирів за маршрутами № 6 та № 22а, ухварили рішення «Про проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування № 6, 7, 22а, 35».

Нові автобусні маршрути:

– № 7 «с. Сапогове — Госпіталь»; шлях за маршрутом у прямому та зворотному напрямку: с. Сапогове (Центральна), с. Прилуцьке (Соборності, Ківерцівська, Богуна, Наливайка), Карбишева, Конякіна, Гордіюк, Соборності, Молоді, Відродження, Рівненська, Київський майдан, Волі, Словацького, Богдана Хмельницького (Глушець, Паркова), Ковельська, Старицького, Стефаника (місця міжзмінного відстою у с. Сапогове на вул. Центральній та на вул. Стефаника у м. Луцьку);

– № 35 «с. Жабка – Центральний ринок»; шлях за маршрутом у напрямку: с. Жабка, с. Дачне (дорога Р-14), Ківерцівська, Набережна, Ковельська, Глушець, Паркова, Волі, Винниченка, Яровиця, Набережна, Ківерцівська, с. Дачне, с. Жабка (місце міжзмінного відстою у с. Жабка).

Перевізник, до проведення конкурсу, забезпечує на транспортних засобах, які пропонують для роботи на автобусному маршруті, з резервними включно, наявність працездатного обладнання автоматизованої системи обліку оплати проїзду, системи GPS-моніторингу громадського транспорту, системи автоматичного сповіщення пасажирів, системи відеоспостереження.

Також затвердили результати конкурсу на перевезення пасажирів за автобусними маршрутами загального користування у місті Луцьку.

Відповідно до протоколу засідання конкурсного комітету від 29 жовтня 2019 року, право на здійснення перевезень пасажирів у місті Луцьку за автобусними маршрутами загального користування надали:

– № 23 “Шота Руставелі – Адреналін Сіті” (об’єкт конкурсу № 67) – ТОВ “АТП-Луцьк” (термін дії договору на перевезення пасажирів один рік);

– № 22 “Карбишева – с. Милуші” (об’єкт конкурсу № 68) – ТзОВ “Санрайз” (термін дії договору на перевезення пасажирів п’ять років).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: