19:38, 23 листопада 2020

«Луцького терориста» направили до психлікарні у Львові

Луцький міськрайонний суд продовжив «луцькому терористу Максиму Кривошу до 16 січня 2021 року запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на направив його до психіатричної лікарні для проведення психіатричної експертизи.

Про це йдеться в ухвалі суду за 18 листопада 2020 року.

Нагадаємо, чоловік 21 липня захопив маршрутку із заручниками «Краснилівка – Берестечко» та утримував їх у центрі Луцька.

Відповідно до п. 1 ч. 4 ст. 183 КПК України, суд не визначає  Кривошу розмір застави. Обвинуваченого із ДУ «Луцький слідчий ізолятор» направлять до спеціалізованого медичного закладу, який за рівнем безпеки відповідає умовам утримання осіб, взятих під варту – КНП «Львівська обласна психіатрична лікарня» Львівської обласної ради (м. Львів, вул. Кульпарківська, 95), для проведення стаціонарної судово-психіатричної експертизи, на строк не більше двох місяців, але не пізніше строку застосування запобіжного заходу.

«У випадку неможливості завершення експертизи в межах строку дії ухвали, зобов’язати КНП «Львівська обласна психіатрична лікарня» Львівської обласної ради завчасно (не пізніше 10-денного строку до кінцевої дати) повідомити Луцький міськрайонний суд Волинської області та сторін кримінального провадження про необхідність його продовження», – йдеться в ухвалі Луцького міськрайонного суду під головуванням судді Вячеслава Покидюка.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: