13:35, 13 Вересня 2021

Луцького перевізника не допустили до участі у конкурсі на чотири міські маршрути

Сьогодні, 13 вересня, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету, під час якого члени виконкому підтримали проект рішення щодо недопущення до участі у конкурсі з визначення перевізників міста Луцька претендента – ТзОВ ВТП “Санрайз” ЛТД.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Завтра, 14 вересня, відбудеться конкурс на перевезення пасажирів за автобусними маршрутами № 12, № 24 № 30 та № 32.

Начальник відділу транспорту Віктор Главічка повідомив, що перевізник-претендент ТзОВ ВТП “Санрайз” ЛТД подав на участь у конкурсі автобуси, що не відповідають умовам конкурсу (умовами встановлено наявність усіх автобусів з екологічними вимогами Євро-5), а також при подачі документів на участь у конкурсі перевізник-претендент не надав копії сертифікатів відповідності, екологічності та інвестиційного проекту-зобов’язання щодо оновлення парку автобусів на цьому маршруті на визначений період до п’яти років, то члени виконкому і не допустили цього перевізника до участі у конкурсі на перевезення пасажирів за автобусними маршрутами № 12, № 24 № 30 та № 32, який відбудеться завтра, 14 вересня.

Міський голова Ігор Поліщук наголосив, що в місті усі автобуси мають відповідати сучасним європейським вимогам.

“Ви всі можете помітити, що у нашому місті з’являються нові автобуси нового типу: зручні та комфортні, з кондиціонерами, з доступністю для людей з інвалідністю. Ми такий курс взяли і будемо його реалізовувати, тому шляху назад немає. Ми будемо і надалі поступово переходити на новий якісний транспорт”, – підсумував Ігор Поліщук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: