14:25, 04 листопада 2020

Луцькій лікарні виділили 1,5 мільйона гривень на подачу кисню

Чергові зміни до бюджету розглянули під час позачергової 96-ї сесії міської ради.

Про це інформують на сайті Луцькради.

Директор департаменту фінансів та бюджету Лілія Єлова поінформувала, що збільшили доходи загального фонду бюджету Луцької міської територіальної громади за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами в сумі 777 363 грн.

Також за рахунок субвенції з державного бюджету збільшили видатки загального фонду бюджету Луцької територіальної громади управлінню охорони здоров’я для КП «Луцька міська клінічна лікарня» в сумі 1 500 000 грн на забезпечення подачі кисню для ліжкового фонду закладів охорони здоров’я, які надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою корона вірусом SARS-Cov-2.

Запропонували низку змін щодо перерозподілу видатків бюджету.

Зокрема, збільшили поточні видатки на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів для запровадження посилених протиепідемічних заходів в сумі 530 000 грн.

Запропонували здійснити перерозподіл бюджетних призначень у галузях освіти та охорони здоров’я.

Департаменту житлово-комунального господарства збільшити поточні видатки на вивезення ТПВ для ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс», оплату за електроенергію для освітлення міста.

Збільшили видатки на поточний ремонт доріг в сумі 1 000 000 грн за рахунок зменшення видатків на розмітку доріг в сумі 500 000 грн та поточний ремонт колодязів в сумі 500 000 грн.

На капітальний ремонт будинків ОСББ збільшили видатки в сумі 250 000 грн, також запропонували збільшити поточні видатки на фінансову підтримку ДКП «Луцьктепло» на виплату заробітної плати за серпень 2020 року в сумі 2 700 000 грн.

Окрім цього, комунальному підприємству «Луцькводоканал» надали дозвіл на отримання овердрафтового кредиту на 2,5 мільйона, а також підтримали проєкт рішення “Про внесення змін до Програми підтримки ДКП “Луцьктепло” на 2020 рік”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: