20:20, 30 Липня 2021

Луцькій громаді передали скансен у Рокинях

Депутати міської ради дали згоду на прийняття у власність Луцької міської територіальної громади частки статутного капіталу Музею історії сільського господарства Волині – скансену, що належить спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та знаходиться у селищі Рокині.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Міський голова Ігор Поліщук зазначив, що цей музей є родзинкою Луцької громади та може стати ще одним цікавим місцем, що приваблюватиме туристів.

“На мою думку, були певні прогалини в організації ефективної роботи цього музею з точки зору маркетингу та менеджменту. Сьогодні там новий керівник з планом розвитку музею та чітким покроковим баченням усіх необхідних змін. Я також провів перемовини з людьми, які зацікавлені інвестувати в цей заклад на безповоротній основі свої кошти, щоб зробити його кращим, тому переконаний, що спільними зусиллями ми зможемо зробити музей популярним місцем, яке буде цікавим для лучан, жителів нашої громади та туристів”.

Також Ігор Поліщук повідомив, що річне фінансування музею становить більше мільйона гривень.

У свою чергу, депутат Андрій Лучик запропонував провести в музеї день депутата, аби краще ознайомитись з його діяльністю.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: